Atrakcje Zielona Góra
Pokoje zagadek Zielona Góra
20 czerwca 2017
0
, , ,

Dla nas to rozrywka prawie idealna. Lubimy zabawę w gronie znajomych, rozwiązywanie zagadek  i zdrową konkurencję. Dlatego od razu wiedzieliśmy jak spędzić piątkowy wieczór w większym gronie. Właśnie w pokoju zagadek!

Padło na FOX Escape, czyli do wyboru „Chata” lub „Se7en”.  Z racji, że chętnych było sporo, to korzystamy z dwóch pokoi. I dzięki temu prostemu zabiegowi poziom rywalizacji podnieśliśmy do kwadratu. Nie dość, że musieliśmy się zmierzyć z własną zagadką, to jeszcze musieliśmy zrobić to szybciej niż druga drużyna.

Eh, ubaw po pachy! No ale udało się. I to w mniej więcej tym samym czasie (trudno było ocenić dokładnie, bo wchodziliśmy w różnych czasie) i na podium ex aequo wspięły się dwie drużyny.

Ale o co chodzi z tymi pokojami zagadek?

O zagadki. A dokładnie o ich rozwiązanie w czasie krótszym niż 60 min. Wygląda to tak: wchodzisz ze swoją ekipą do pokoju, za wami zamykają się drzwi. Macie 60 minut na odnalezienie wskazówek, rozwiązanie zagadek i odnalezienie sposobu na wyjście z pokoju. Uwierzcie, nie jest to wcale takie proste!

Pokoje zagadek Zielona Góra – Dla kogo?

Dla każdego kto jest na tyle ciekawski aby spróbować. Dla każdego kto jest fanem kryminałów i uwielbia wszystkie gry typu Kalambury, Tabu, a nawet krzyżówki itd. Każdy fan zgadywanek różnej maści będzie także zadowolony. Dla każdego kto lubi niespodzianki, albo po prostu idzie tam gdzie reszta znajomych.

Dla kogo nie?

Niestety osoby z klaustrofobią raczej się w to nie pobawią.  Także każdy kto nie radzi sobie z presją, albo nie lubi pracy zespołowej nie do końca się w tym odnajdzie. Tutaj liczy się zespół i zabawa „pod napięciem i zamknięciem”.

Co warto wiedzieć?

Warto dać się zaskoczyć. Warto pamiętać, że wszystko jest istotne i warto mieć „otwarty umysł”. Zdecydowanie jednak nie warto wejść do pokoju po większej ilości alkoholu (w szczególności po piwie). Już nawet nie chodzi o trudność jaką będzie sprawiało nam rozwiązanie najprostszej łamigłówki, trzeba pamiętać, że nie ma jak skorzystać z toalety! W trudnych chwilach może zabraknąć na dobiegnięcie nawet kilka sekund.

W Zielonej Górze miejsc gdzie można poćwiczyć logiczne myślenie, sprawdzić się w całkiem nowej sytuacji jest wiele. Pokoje zagadek Zielona Góra, o to lista kilku z nich:

Fox Escapehttp://foxescape.pl/

Zamknieci.plhttp://zamknieci.pl

Panic Room Zielona Górahttp://panicroom.zgora.pl/

Tkalnia Zagadekhttps://tkalniazagadek.pl/pokoje-zagadek/zielona-gora/

Dajcie znać jak Wam poszło!

O autorach

..bo jest nas dwoje

Najpierw wypadałoby się przedstawić... No ale, że Dziki Zachód rządził się swoimi prawami, albo ich brakiem, to my także będziemy działać na opak. Póki nas poznacie, zakochacie się na nowo lub po raz pierwszy w Zachodzie Polski.

Polecane

/ To powinno Ci się spodobać

ósmy-proces

Ósmy Proces - multitap w Zielonej Górze

Dla nas to rozrywka prawie idealna. Lubimy zabawę...

Czytaj więcej
lumpeksy w Zielonej Górze

Lumpeksy w Zielonej Górze – część 1

Dla nas to rozrywka prawie idealna. Lubimy zabawę...

Czytaj więcej
rower Nextbike

Reklamacja NextBike z happy endem

Dla nas to rozrywka prawie idealna. Lubimy zabawę...

Czytaj więcej