Jedzenie Zielona Góra
Ósmy Proces - multitap w Zielonej Górze
22 stycznia 2020
0
, , , ,

ósmy-procesÓsmy Proces to póki co pierwszy i jedyny multitap w Zielonej Górze, czyli miejsce gdzie króluje złoty napój i to nie byle jaki, bo rzemieślniczy, produkowany przez piwowarów z czystej miłości 🍺 Oczywiście tylko dla 18+Oczywiście nie namawiamy do skuszenia  się na browara, ale jeśli zechcecie to wybierzcie takiego z najbardziej dziwną nazwą! Aha nie musicie się martwić, że dokonacie niewłaściwego wyboru – piwo przed zamówieniem możecie spróbować! Idealna opcja na poznanie kilku różnych rodzajów.  Jak już się rozkręcicie, to polecamy deski degustacyjne, czyli możliwość zamówienia kilku piw w mniejszych pojemnościach do degustacji właśnie. Natomiast gdy zgłodniejecie, to zamówcie koniecznie bułeczki ze śledziem lub tosta meksykańskiego. Naprawdę świetne przekąski mają tu w ofercie. Ten śledź trochę nas zaskoczył, niby on w naszym kraju taki oczywisty, a jednak mało go w barach, choć idealnie pod tego typu trunki pasuje. Dla nas porcja dwóch bułeczek suto wypełnionych, to rewelacyjny sposób na mały/średni głód. Zawsze można jeszcze zagryźć nachosami i brzusio będzie pełny!

Pamiętajcie, że gdy wpadniecie ze znajomymi, to możecie się zmierzyć w jednej z licznie tu dostępnych planszówek. Czego tu nie znajdziecie? Ekranów tv! I to plus tego miejsca, można pogadać, pośmiać się, bez wpatrywania się w migający obraz. Nie wszędzie i nie zawsze trzeba budzić drzemiącego kibica 😉

Smakosze piwa będą zachwyceni, a cała reszta albo się do chmielowego trunku przekona albo naje i pośmieje przy grach.

Podsumowanie:

Ósmy Proces na FacebookuZOBACZ

Dla kogo: dla piwoszy

Koszt: od kilkunastu złotych duże piwo

Gdzie: ul. Żeromskiego 5, Zielona Góra

O autorach

..bo jest nas dwoje

Najpierw wypadałoby się przedstawić... No ale, że Dziki Zachód rządził się swoimi prawami, albo ich brakiem, to my także będziemy działać na opak. Póki nas poznacie, zakochacie się na nowo lub po raz pierwszy w Zachodzie Polski.

Polecane

/ To powinno Ci się spodobać

lumpeksy w Zielonej Górze

Lumpeksy w Zielonej Górze – część 1

Ósmy Proces to póki co pierwszy i jedyny multi...

Czytaj więcej
rower Nextbike

Reklamacja NextBike z happy endem

Ósmy Proces to póki co pierwszy i jedyny multi...

Czytaj więcej
wina lubuskie

Piątek z Winnicą - poznajcie lubuskie wina

Ósmy Proces to póki co pierwszy i jedyny multi...

Czytaj więcej