Inne Zielona Góra
Lumpeksy w Zielonej Górze - część 2
3 czerwca 2020
0
, , ,

lumpeksy w Zielonej Górze

Powoli wracamy na przetarte szlaki, przypominamy sobie wcześniejszą rutynę, ostrożnie eksplorujemy miasto. Jak na moment zapominamy o ostatnich miesiącach, to krzątając się po deptaku czujemy jedynie zbliżające się wakacje i towarzyszące im letnie biesiady w restauracyjnych ogródkach. Taka „bezpieczna beztroska”  skłoniła nas także do eksploracji lumpeksów! Bezpieczna, bo nadal w maseczce, z płynem do dezynfekcji w ręce i bez stania w kolejach na otwarciu. Jak się mają lumpeksy w Zielonej Górze w dobie pandemii? Nadal całkiem nieźle!

Wracamy do naszych ulubieńców, czyli second handów, które warto odwiedzić.

Szuflada

Ul. Ptasia 15a

Jak będziecie przejeżdżać obok w sobotę ok. 9:00 rano nie zdziwcie się, że pod lokalem zauważycie spora grupkę. Tutaj dzień dostawy, to dzień pełen ludzi! Za to odczekanie swojego pod drzwiami z reguły asortyment wynagradza – dużo bluz, dzianin, spodni itd. Mniej dla dzieci. Zawsze coś Was tu może zaskoczyć.

Czynne:
Pon. – pt. – 9:00 – 18:00
Sobota – 9:00 – 14:00

Szuflada

Ul. Ciesielska 6

Siostra tej z Ptasiej (o jeszcze jednej w Nowej Soli wiemy na pewno, ale może i w innych miejscach też się znajdą). Tutaj też czekają Was sobotnie tłumy, ale ponownie – warto czekać. Ciuchy choć mocno wygniecione kryją liczne perełki. Śledząc ich fanpage możecie mieć pogląd na to co będzie czekać w lokalu – wrzucają część zdjęć nowej dostawy.

Czynne:
Pon. – pt. – 9:00 – 18:00
Sobota – 9:00 – 14:00

Kreator Odzież Używana

Ul. Lisia 63

To jest najlepszy dowód na to, że nie ma złych lumpeksów! Przez długi czas nic w nim nie mogłam znaleźć i za każdym razem marudziłam jak mieliśmy tam jechać. I właśnie gdy ewidentnie mi się nie chciało wejść do środka, mając w tyle głowy liczne rozczarowania, kupiłam nowiusieńkie, skórzane lordsy za 30 zł! Tak, nie ma złych lumpeksów. Jest tylko zły timing 🙂

Czynne:
Pon. – pt. – 9:00 – 17:00
Sobota – 9:00 – 13:00

Uwaga: podane godziny mogą ulec zmianie ze względu na sytuację z Covid-19.

O autorach

..bo jest nas dwoje

Najpierw wypadałoby się przedstawić... No ale, że Dziki Zachód rządził się swoimi prawami, albo ich brakiem, to my także będziemy działać na opak. Póki nas poznacie, zakochacie się na nowo lub po raz pierwszy w Zachodzie Polski.

Polecane

/ To powinno Ci się spodobać

IMG-7689

Zielonogórskie lumpeksy - część 3

Powoli wracamy na przetarte szlaki, przypominamy s...

Czytaj więcej
Kuba Brychcy

Nasze TOP zielonogórskie usługi

Powoli wracamy na przetarte szlaki, przypominamy s...

Czytaj więcej
SteakHouse Rock'n BEEF

Jak steak, to koniecznie SteakHouse Rock’n BEEF

Powoli wracamy na przetarte szlaki, przypominamy s...

Czytaj więcej