Jedzenie Zielona Góra
La Siarrra - nowość na Chynowie
5 stycznia 2018
0
, , ,

Znamy właścicieli, znamy kucharza. Wiemy, że aby zadowolić gości nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Udowodnili to nie raz podczas organizacji imprez okolicznościowych, a teraz z pewnością będą równie szczegółowo dbać o zadowolenie Gości restauracji La Siarrra. W to nie wątpcie!

I nie musicie się martwić o nasz brak obiektywizmu. Ekipa z La Siarrra po prostu odwaliła kawał dobrej roboty i ze względu na nasze koleżeństwo wcale i to wcale nie musimy nic podkolorowywać!

Zatem zaczynamy… Lokal mieści się tuż przy Starym Zajeździe na Chynowie i z zewnątrz wygląda dość niepozornie. Niech Was to nie zmyli, bo jak tylko przekroczycie próg, to wejdziecie do świata gdzie… rządzi kuchnia! Otwarta kuchnia. Nie wiem jak jest u Was, ale na nas zawsze to robi wrażenie.

Gdy się rozglądniecie to z pewnością zauważycie kilka ciekawych detali. „Półka” na alkohole i nogi od stolików to własnoręcznie zrealizowane pomysły właścicieli. Kto się interesuje motoryzacją z pewnością doceni w szczególności stoły. Na dole można wygodnie rozsiąść się w fotelach lub zjeść pizzę na hokerach. Za to na piętrze macie do wyboru kanapę lub stylowe krzesła. Tutaj też znajduje się kącik dla dzieci oraz taras, który z pewnością w sezonie będzie zapełniony gośćmi. Całość w nowoczesnym stylu, w przyjemnych pastelach z ciekawymi dodatkami. Jest nowocześnie, jasno i przytulnie. Marudni mogą co najwyżej na schody narzekać, ale trudno się bez nich obejść jak się trzeba na górę dostać 😉

La Siarrra menu

Teraz do sedna… W menu obok pizzy znalazły się klasyczne włoskie przystawki, kilka sałat, pasty i risotto oraz sporo mięsnych pozycji, w tym burgery. Z ręką na sercu możemy polecić tatar (od razu zaznaczamy, że podany jest już z wymieszanymi dodatkami – nam pasował idealnie), pizzę i burgery. Te ostatnie są z solidną porcją dobrze wysmażonej wołowiny podawane w bułkach czarnych lub różowych wraz z ciekawymi dodatkami. La Siarrra to także desery, specjalnie zaprojektowana karta koktajli i napoi bezalkoholowych, które umilą Wam wieczorne spotkania w tym miejscu.

Za smak i podanie odpowiada kucharz z prawdziwego zdarzenia, który w kuchni czuje się jak ryba w wodzie. Spróbujecie, to się przekonacie! My zaglądać tu będziemy często. I z chęcią zrecenzujemy kolejne dania 🙂

Podsumowanie:

La Siarrra na FacebookuZOBACZ

Dla kogo: dla miłośników kuchni włoskiej i sycących burgerów

Koszt:  pizza od 16 zł, burgery 32 zł

Gdzie: ul. Truskawkowa 1a, Zielona Góra

O autorach

..bo jest nas dwoje

Najpierw wypadałoby się przedstawić... No ale, że Dziki Zachód rządził się swoimi prawami, albo ich brakiem, to my także będziemy działać na opak. Póki nas poznacie, zakochacie się na nowo lub po raz pierwszy w Zachodzie Polski.

Polecane

/ To powinno Ci się spodobać

IMG-7689

Zielonogórskie lumpeksy - część 3

Znamy właścicieli, znamy kucharza. Wiemy, że ab...

Czytaj więcej
Kuba Brychcy

Nasze TOP zielonogórskie usługi

Znamy właścicieli, znamy kucharza. Wiemy, że ab...

Czytaj więcej
SteakHouse Rock'n BEEF

Jak steak, to koniecznie SteakHouse Rock’n BEEF

Znamy właścicieli, znamy kucharza. Wiemy, że ab...

Czytaj więcej