Atrakcje Zielona Góra
Pomysły na zimowe wieczory
6 stycznia 2018
0
, , , , , , ,

pomysły na zimowe wieczory

Tekst powstał zanim okazało się, że choć mamy styczeń, to zimy brak. No, ale skoro powiedziało się A, to czas na B, C, a nawet cały alfabet! Staraliśmy się Was zaskoczyć, więc dajcie znać czy się nam udało. O to nasze pomysły na zimowe wieczory…

 

Pokoje Zagadek

Zabierzcie grupkę znajomych i sprawdźcie się w jednym z wielu pokoi zagadek. Niby stres jest, ale śmiechów co niemiara.

Sprawdź pokoje zagadek w Zielonej Górze.

 

Skokoloco

Do parku trampolin możecie się wybrać z dziećmi lub znajomymi. Można poszaleć i do tego spalić nieco kalorii. Zdecydowanie fajna opcja dla aktywnych.

Sprawdź Skokoloco!

 

Kręgle, bilard

Duże kule i małe kulki mają swoich amatorów. Nic dziwnego, bo frajdy jest co niemiara, można rywalizować i do tego sączyć piwko lub herbatę (jak kto woli). Dobry sposób na integrację (chyba wszyscy wiedzą jak wygląda „nauka” tych sportów).

Sprawdź Magmę!

Sprawdź Hot Shots!

 

Warsztaty kulinarne

Uważamy, że to świetna atrakcja dla miłośników gotowania i jedzenia oczywiście! Przyznajemy się jednak bez bicia, że jeszcze nie dotarliśmy na takie zajęcia. W tym roku mamy zamiar to zmienić! Też spróbujcie.

Sprawdź Look&Cook!

 

Ognisko na polanie

A co powiecie na ognisko z kiełbaskami (prawie) w środku miasta? II Polana (na Wzgórzach Piastowskich) to miejsce gdzie można legalnie rozpalić ognisko. Trzeba zgłosić się zawczasu do ZGKiM. W śnieżnej scenerii to dopiero byłaby frajda!

 

Rosyjska bania

Wystarczy krótka przejażdżka samochodem i można trafić nad brzeg jeziora gdzie znajduje się kompleks saun i jacuzzi. Oczywiście chodzi o Dwór Kolesin i rosyjskie banie, z których korzystać można cały rok! Wyobraźcie sobie park tuż przy tafli wody, lekki mróz i Was wyłaniających się z sauny, aby wskoczyć najpierw do zimnego źródełka a później do gorącego jacuzzi… Poezja 😉 Byliśmy, sprawdziliśmy, było cudnie.

Sprawdź Dwór Kolesin!

 

Do pomysłów na zimowe wieczory śmiało możemy dopisać wyjście do kina, teatru, filharmonii. Tak samo jak clubbing (tę mocno ograniczoną wersję zielonogórską) i siłownię (formę robi się zimą). A że czas karnawału mamy, to jeszcze można wybrać się na bal lub zabawę. Z tego wszystkiego wychodzi na to, że nie taka zima zła (w szczególności ta powyżej 5 stopni)!

A wy macie jeszcze jakieś pomysły? Podzielcie się nimi!

O autorach

..bo jest nas dwoje

Najpierw wypadałoby się przedstawić... No ale, że Dziki Zachód rządził się swoimi prawami, albo ich brakiem, to my także będziemy działać na opak. Póki nas poznacie, zakochacie się na nowo lub po raz pierwszy w Zachodzie Polski.

Polecane

/ To powinno Ci się spodobać

IMG-7689

Zielonogórskie lumpeksy - część 3

Tekst powstał zanim okazało się, że choć mamy...

Czytaj więcej
Kuba Brychcy

Nasze TOP zielonogórskie usługi

Tekst powstał zanim okazało się, że choć mamy...

Czytaj więcej
SteakHouse Rock'n BEEF

Jak steak, to koniecznie SteakHouse Rock’n BEEF

Tekst powstał zanim okazało się, że choć mamy...

Czytaj więcej