Inne Zielona Góra
Nasze TOP zielonogórskie usługi
14 grudnia 2020
0
, , , , , , , , , ,

 

Kuba Brychcy

Jak chyba każdy mamy w Zielonej Górze miejsca, które odwiedzamy z najprawdziwszą przyjemnością i osoby, w których profesjonalizm nie wątpiliśmy nawet przez chwilę! Fakt, lata „zawodowej” znajomości zaowocowały pewnym koleżeństwem, a nawet przyjaźniami  dodaje naszym relacjom dodatkowej wartości. Wiadomo, jeśli się komuś ufa, ten ktoś nigdy nie zawiódł a na dodatek ma taką samą wizję fachowca, jak i obsługi klienta, jak my – to oczywistym jest, że polecać go będziemy z czystym sercem. Zatem poniżej lista miejsc lub osób, z którymi od dawna nam jest po drodze a na dodatek cieszymy się z każdego kolejnego spotkania.

Atelier Urody Anna Poźniak

Kto widział wcześniejszy post o tym miejscu to z pewnością się nie dziwi, że i w tym zestawieniu pojawił się ten gabinet kosmetologiczny. Właśnie zmienił lokalizację, nadal na Placu Matejki, ale jakieś 200 metrów dalej. Teraz jest to prawdziwa oaza spokoju! W pięknych wnętrzach każdy poczuje się wyjątkowo, a gdy tylko odda się w ręce Dziewczyn to błogostan murowany! Specjalizują się w makijażu permanentnym, ale w ofercie znajdziecie praktycznie wszystkie zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne. Aaaa i wykonują masaż KOBIDO! Polecamy przetestować go na własnej skórze!

 

Atelier Urody Anna Poźniak Facebook

Pl. Matejki 21a/3

 

The WorkRoom by Brychcy

Oddalona od centrum, zaplanowana w najmniejszym szczególe pracownia fryzjerska Kuby Brychcy nadal zaskakuje. I nic dziwnego – piękne wnętrze, stylowe dodatki, obsługa i usługa na najwyższym poziomie. Już to napisaliśmy, ale z chęcią się powtórzymy – Kuba to prawdziwy artysta! I kibicujemy mu od dawna.

 

The WorkRoom by Brychy Facebook

ul. Jagodowa 2, Łężyca-Zielona Góra

 

Gabiela Połubińska: fotografia

 

Jak sesja zdjęciowa, to tylko u Gabi! Niech Was nie zwiedzie je młody wiek. Z fotografią związana jest od lat i ciągle fotografuje z pasją. Uwielbia wyzwania, kolory i potrafi rozluźnić najbardziej spiętego „modela”. Dobra kandydatka do uchwycenia chwil ważnych (zajmuje się także fotografią ślubną), i tych codziennych lub specjalnych na potrzeby kariery zawodowej lub Social Media (jej zdjęcia wizerunkowe to po prostu klasa!). Już planujemy kolejną sesję, więc Gabi szykuj się! Będzie się działo 🙂

Gabriela Połubińska Facebook

 

OlaLa SPA Aleksandra Puk

 

Z Olą znamy się od niedawna, ale urzekła nas jej „silna ręką”. Ta kobieta ma moc i nie boi się jej użyć. Od jakiegoś czasu ratuje męską Połówkę Dzikiego ze sportowych boleści, dzięki czemu może się on nadal cieszyć z biegania czy treningów na siłowni. O zaletach masażu nie musimy się rozpisywać – zatem kogo strzyka lub kłuje niech się do Oli kieruje.

 

OlaLa SPA Aleksandra Puk Facebook

ul. Kupiecka 34/5

 

Na dokładkę – Dermo-Estetic Medycyna Estetyczna. I żeby nie było – nic sobie nie trzeba operować, ani chcieć powiększyć by skorzystać z ich usług. Są specjalistami w laseroterapii oraz pracują na najnowszych urządzeniach, dzięki czemu bezinwazyjnie wykonują bardzo skuteczne zabiegi. Rzetelni, skupieni i naprawdę z ogromną wiedzą na temat tego co w kosmetologii i medycynie estetycznej „piszczy”. Pochodzą z Żar, ale od niedawna przyjmują także w Zielonej Górze.

To chyba na tyle, choć może lista doczeka się ciągu dalszego…

 

 

O autorach

..bo jest nas dwoje

Najpierw wypadałoby się przedstawić... No ale, że Dziki Zachód rządził się swoimi prawami, albo ich brakiem, to my także będziemy działać na opak. Póki nas poznacie, zakochacie się na nowo lub po raz pierwszy w Zachodzie Polski.

Polecane

/ To powinno Ci się spodobać

IMG-7689

Zielonogórskie lumpeksy - część 3

  Jak chyba każdy mamy w Zielonej Górze mie...

Czytaj więcej
SteakHouse Rock'n BEEF

Jak steak, to koniecznie SteakHouse Rock’n BEEF

  Jak chyba każdy mamy w Zielonej Górze mie...

Czytaj więcej
Botanista Cocktail Bar

Botanista Cocktail Bar zawróci Wam w głowie

  Jak chyba każdy mamy w Zielonej Górze mie...

Czytaj więcej