Jedzenie Lubuskie
Sivy Dym Grill & Chill, czyli zaczarowany ogród w Sulechowie
7 lipca 2020
0
, , , ,

Sivy Dym Grill & Chill

Lubimy takie nieoczywistości. Niby dość spokojne miasto, niby zwykła ulica, niby normalne domy, a jednak z jednego podwórka niesie się Sivy Dym!I akurat w tym przypadku wcale się od niego nie ucieka, a wręcz przeciwnie – idzie śmiało w jego kierunku.

Sivy Dym Grill & Chill to alternatywa dla weekendowych obiadów oraz powtarzalnego, nieco nudnego grilla. Tutaj znają się na rzeczy, bo właściciele odpowiadają także za wyroby Salcum Fixum, co samo mówi za siebie! Wieprzowina górą, choć i fani niemięsa nie pozostaną głodni (grillowane warzywa, sałatka z kozim serem, kiszka ziemniaczana).

W luźnej atmosferze, na świeżym powietrzu, przy cudnych stolikach można skosztować prawdziwych rarytasów. Kaszanka ala burger (z jajkiem sadzonym, 19 zł) i sam burger (Salcburger, 25 zł) wymiatają! Naprawdę grillują tu pasjonaci – widać poszanowanie do mięsnego rzemiosła, chęć podzielenia się dobrymi smakami i świetny humor pomysłodawców. Istny zaczarowany ogród w sercu Sulechowa.

Dodajmy do tego piwo ze Świebodzina i lubuskie wina a otrzymamy przepyszna mieszankę! Jeśli tylko marzycie o solidnej uczcie, to już rezerwujcie stolik. Działają tylko od piątku do niedzieli… Coś czujemy, że łatwo o miejsce nie będzie.

Sivy Dym Grill & Chill to po GardenBistro kolejny powód na gastrowypad do Sulechowa. A gdyby tego było Wam mało, tuż przy ratuszu zjecie niesamowite lody. Wszystko oddalone zaledwie o kilkanaście minut od Zielonej Góry!

Podsumowanie:

Sivy Dym Grill & Chill na Facebooku: ZOBACZ

Dla kogo: dla wszystkich

Koszt: karkówka 29 zł, żeberka 32 zł, grillowane warzywa z sosem tzatziki 18 zł

Gdzie: ul. Żeromskiego 23, Sulechów

O autorach

..bo jest nas dwoje

Najpierw wypadałoby się przedstawić... No ale, że Dziki Zachód rządził się swoimi prawami, albo ich brakiem, to my także będziemy działać na opak. Póki nas poznacie, zakochacie się na nowo lub po raz pierwszy w Zachodzie Polski.

Polecane

/ To powinno Ci się spodobać

gdzie na obiad okolice Zielonej Góry

Gdzie na obiad w okolicy Zielonej Góry?

Lubimy takie nieoczywistości. Niby dość spok...

Czytaj więcej
Pałac Osowa Sień

Pałac Osowa Sień - klimatyczne miejsce w Lubuskiem

Lubimy takie nieoczywistości. Niby dość spok...

Czytaj więcej
stary_młyn_w_brzeźnicy

Stary Młyn w Brzeźnicy - jak powstał?

Lubimy takie nieoczywistości. Niby dość spok...

Czytaj więcej